PowerPoint


PowerPoint Prezentacja Danych

PowerPoint jest popularnym narzędziem do tworzenia prezentacji biznesowych, korzystają z niego uczniowie i studenci podczas zajęć w szkole lub na uczelni, prezentacja przygotowana w tym programie może być także interesującym sposobem na pokazanie zdjęć z wakacji.

Szkolenie PowerPoint – Prezentacja Danych to kompleksowe szkolenie pozwalające uczestnikom poznać poszczególne elementy zaczynając od edycji tekstu, wstawiania zdjęć, tabel, wykresów, a kończąc na narzędziach służących do zarządzania prezentacją. Możliwości programu kursanci poznają tworząc podczas szkolenia swoją własną prezentację.

Cena netto 380 zł

Cena netto 161,79 zł

Cena brutto 467,50 zł

Cena brutto 199 zł (zawiera 23% VAT)Szkolenie indywidualne

Indywidualne szkolenie to atrakcyjna alternatywa dla osób, które nie mogą poświęcić czasu na kilkudniowe szkolenie. Szkolenie indywidualne to bardzo efektywna forma szkolenia, dzięki której w krótkim czasie możesz opanować materiał szkoleniowy, a uwaga trenera skupia się tylko na jednym uczestniku.

Podczas indywidualnego szkolenia uczestnik może skupić się na najbardziej interesujących go albo najtrudniejszych dla niego tematach.

W czasie szkolenia indywidualnego można także pracować na własnych danych i plikach, dzięki czemu szkolenie jest jeszcze bardziej efektywne.

Cena netto 100 zł za godzinę zegarową

Cena brutto 123,00 zł za godzinę zegarową (zawiera 23% VAT)Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte przygotowywane są pod indywidualne zamówienie i dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Miejscem szkolenia może być szkoła lub siedzibie klienta.