Access


Access Podstawy

PowerPoint jest popularnym narzędziem do tworzenia prezentacji biznesowych, korzystają z niego uczniowie i studenci podczas zajęć w szkole lub na uczelni, prezentacja przygotowana w tym programie może być także interesującym sposobem na pokazanie zdjęć z wakacji.

Szkolenie PowerPoint – Prezentacja Danych to kompleksowe szkolenie pozwalające uczestnikom poznać poszczególne elementy zaczynając od edycji tekstu, wstawiania zdjęć, tabel, wykresów, a kończąc na narzędziach służących do zarządzania prezentacją. Możliwości programu kursanci poznają tworząc podczas szkolenia swoją własną prezentację.

Cena netto 775 zł

Cena brutto 953,25 zł (zawiera 23% VAT)Szkolenie indywidualne

Indywidualne szkolenie to atrakcyjna alternatywa dla osób, które nie mogą poświęcić czasu na kilkudniowe szkolenie. Szkolenie indywidualne to bardzo efektywna forma szkolenia, dzięki której w krótkim czasie możesz opanować materiał szkoleniowy, a uwaga trenera skupia się tylko na jednym uczestniku.

Podczas indywidualnego szkolenia uczestnik może skupić się na najbardziej interesujących go albo najtrudniejszych dla niego tematach.

W czasie szkolenia indywidualnego można także pracować na własnych danych i plikach, dzięki czemu szkolenie jest jeszcze bardziej efektywne.

Cena netto 100 zł za godzinę zegarową

Cena brutto 123,00 zł za godzinę zegarową (zawiera 23% VAT)Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte przygotowywane są pod indywidualne zamówienie i dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Miejscem szkolenia może być szkoła lub siedzibie klienta.