Business IntelligencePower Query w Excelu (Excel 4BI)

Szkolenie Power Query w Excelu 4BI jest pierwszym szkoleniem z cyklu Excel 4BI (Excel for Business Intelligence). Podczas szkoleń z cyklu 4BI uczestnicy zdobywają wiedzę jak za pomocą dostępnych narzędzi tworzyć modele biznesowe pozwalające sprawnie analizować dane i w zrozumiały sposób prezentować wyniki analiz biznesowych.

Power Query umożliwia tworzenie samoobsługowej analizy biznesowej, upraszczając odnajdowanie danych i dostęp do nich oraz współpracę między użytkownikami. Co więcej Power Query jest narzędziem bardzo intuicyjnym, a nauczenie się jego obsługi zajmuje niewiele czasu. Dodatek Power query jest przeznaczony dla pracowników przetwarzających informacje, profesjonalnych analityków biznesowych, finansowych i innych użytkowników programu Excel.

Cena netto 1 100 zł

Cena brutto 1 353,00 zł (zawiera 23% VAT)Szkolenie indywidualne

Indywidualne szkolenie to atrakcyjna alternatywa dla osób, które nie mogą poświęcić czasu na kilkudniowe szkolenie. Szkolenie indywidualne to bardzo efektywna forma szkolenia, dzięki której w krótkim czasie możesz opanować materiał szkoleniowy, a uwaga trenera skupia się tylko na jednym uczestniku.

Podczas indywidualnego szkolenia uczestnik może skupić się na najbardziej interesujących go albo najtrudniejszych dla niego tematach.

W czasie szkolenia indywidualnego można także pracować na własnych danych i plikach, dzięki czemu szkolenie jest jeszcze bardziej efektywne.

Cena netto 100 zł za godzinę zegarową

Cena brutto 123,00 zł za godzinę zegarową (zawiera 23% VAT)Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte przygotowywane są pod indywidualne zamówienie i dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Miejscem szkolenia może być szkoła lub siedzibie klienta.